Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi

  1. Uygulama Kullanım Koşulları:

  Uygulamayı kullanmaya başladığınız andan itibaren bu uygulama (Ataşehir Belediyesi kurumsal web siteleri) ile bu Uygulama üzerinden veya bu Uygulama aracılığıyla sunulan belirli bazı servisler ve işlevlere erişim ve kullanım hakkı kazanmış olacaksınız. Bu Uygulama ve Servisleri kullanıyor olmanız, (Ataşehir Belediyesi kurumsal web sitelerinde yer alan) Kullanım Koşulları kurallarını kabul ettiğiniz anlamını taşımaktadır. Kullanım Koşulları ile burada yazılı gizlilik hükümlerinde öngörülen zorunlulukları yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, bu Uygulama veya Servisleri lütfen kullanmayınız. Kullanım Koşulları ile Gizlilik Koşullarını kabul ederek bu Uygulamadan herhangi bir şekilde yararlanmayı kabul etmeniz halinde yapacağınız bütün işlemlerle ilgili olarak Uygulama Sahibinin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanım sırasında toplanan bilgilerin niteliklerinden, nasıl kullanıldığından ve bu bilgileri diğerleri ile hangi durumlarda paylaşıldığından haberdar olunması için yapılan değişiklikler bu sayfada sunulacaktır. Burada yazılı Gizlilik Koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkımız saklı olduğundan Gizlilik Koşullarının düzenli olarak ve dikkatle okunması gereklidir.

  2. Kullanım Şartları:

  Uygulamamızı tercih etmeniz durumunda, ziyaretiniz ve gizlilik taahhüdü kapsamında doğan her türlü anlaşmazlık, oluşabilecek hasarlar ve yargı hükümlerinin uygulanması dahil olmak üzere, burada verilen Gizlilik Koşulları ve Uygulama Kullanım Koşullarına tabidir. Online ortamında Ataşehir Belediye Başkanlığı'na, tarafınızca verilen bilgilerinizin doğru olduğunu, bu bilgilere göre online ortamda Ataşehir Belediye Başkanlığı sistemindeki kişisel bilgilerinizi sorgulama ve diğer işlemler için Ataşehir Belediye Başkanlığı tarafından verilen ve tarafınızca değiştirilecek olan kullanıcı kodu, Ataşehir Belediye Başkanlığı'nın unutulmuş, çalınmış veya kaybedilmiş olan kullanıcı kodu ve kişisel şifrenizden, bunların üçüncü kişiler tarafından kullanılmasından ve sonuçlarından hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul etmiş olursunuz.

  3. Kullanıcı Bilgilerinin Gizliliği:

  Gizli ya da üzerinde fikri hak sahibi ya da maliki olduğu düşünülen hiçbir materyal ve bilgi bu Uygulamaya gönderilemez ya da bu Uygulama aracılığıyla başka bir yere iletilemez Ataşehir Belediyesi ile paylaşılan kişisel veriler, Ataşehir Belediyesi gözetimi ve kontrolü altındadır. Ataşehir Belediyesi, yürürlükteki ilgili mevzuat hükümleri gereğince bilginin gizliliğinin ve bütünlüğünün korunması amacıyla gerekli organizasyonu kurmak ve teknik önlemleri almak ve uyarlamak konusunda veri sorumlusu sıfatıyla sorumluluğu üstlenmiştir. Bu konudaki yükümlülüğümüzün bilincinde olarak veri gizliliğini konu alan uluslararası ve ulusal teknik standartlara uygun surette periyodik aralıklarda sızma testleri yaptırılmakta ve bu kapsamda veri işleme politikalarımızı her zaman güncellediğimizi bilginize sunarız.

  4. Gizlilik Koşullarını İhlal:

  Ataşehir Belediye Başkanlığı burada yazılı gizlilik koşullarına uyulmaması ya da kuralları ihlal etme girişiminde bulunulması durumunda, sistemde mevcut bilgileri reddetme ya da silme hakkıyla birlikte önceden haber vermeksizin kullanıcıların Uygulama ve servislere erişimini askıya alma ya da sonlandırma ve bu Gizlilik Koşullarını her zaman değiştirme hakkını (zorunlu olmamakla birlikte) saklı tutar. Koşulların Kullanıcı adına hareket eden üçüncü bir kişi tarafından dolaylı ihlali ya da ihlal girişimi olması ya da doğrudan ihlali durumunda da ihlal gerçekleşmiş sayılır.

Destek Al

İletişim sayfamızdan bize her türlü soru, şikayet ya da önerilerinizi iletebilirsiniz.

Destek Al
E-Öğrenme

Ders materyalleri ve deneme sınavlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Giriş Yap
S.S.S

Sıkça sorulan sorular sayfamızda en çok akla gelen soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Görüntüle
Yukarı